عملکرد فنی مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی

عملکرد فنی مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی
عملکرد فنی مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی

عملکرد فنی مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی

مخزن ذخیره در دستگاه های تصفیه آب خانگی نقش بسیار مهمی در ایجاد فشار خروجی آب تصفیه شده دارد. این مخازن اصطلاحا به مخازن تحت فشار معرفی می گردند.

مخازن تحت فشار به مخازنی اطلاق می گردند که توسط فشار درونی تولید شده از حجم هوای تزریق شده در مخزن باعث خروجی آب ذخیره شده با سرعت و دبی بیشتر از شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خواهد شد.

ساختار مخزن ذخیره از بدنه پلاستیکی یا استیل  به همراه واشر دیافراگم یا تیوپ داخلی مخزن که محیط آب از هوا را جدا می کند تشکیل شده است.

آب تصفیه شده که در مخزن ذخیره شده است کاملا خالص است وهیچگونه مواد نگهدارنده ( همچون کلر ) ندارد، اگر نکات بهداشتی رعایت نشود این آب به سرعت آلوده می شود . جلبک و باکتری و انواع میکروارگانیسم ها ممکن است داخل مخزن رشد کنند.

بدین صورت که با تزریق آب تصفیه شده توسط پمپ دستگاه تصفیه آب در داخل مخزن با فشار آب سبب می شود که واشر دیافراگم به سمت پایین حرکت کرده و داخل مخزن را فشرده می کند. در اثر فشرده شدن هوای داخل مخزن فشار خروجی آب به سمت شیر برداشت تامین می گردد.

با اندازه گیری دقیق میزان فشار مخزن دستگاه تصفیه آب می توان حجم ذخیره آب تصفیه شده را نیز کنترل کرد. به این صورت که اگر حجم هوا بیشتر باشد میزان آب ذخیره شده کمتر خواهد بود ولی فشار خروجی آب بیشتر است و بلعکس.

عملکرد فنی مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی

عملکرد فنی مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *