اقدامات ضروری بعد از تعویض فیلتر ممبران آکوا لایف

اقدامات ضروری بعد از تعویض فیلتر ممبران آکوا لایف
اقدامات ضروری بعد از تعویض فیلتر ممبران آکوا لایف

اقدامات ضروری بعد از تعویض فیلتر ممبران آکوا لایف

اگر فیلتر ممبران دستگاه دچار خرابی شود باید آن را تعویض کنید بعد از تعویض باید به چند مورد  دقت نماید تا بتواند مدت زمان بیشتری از فیلتر استفاده نماید. عمر مفید فیلتر ممبران آکوا لایف معمولا بیشتر از 2 سال است.

اگر فیلتر زودتر از 2 سال خراب شود می تواند چند دلیل داشته باشد یا اینکه ممبران کیفیت پایینی دارد  و یا فیلتر در شرایط مطلوبی کار نکرده است. به همین دلیل لازم است حتما بعد از تعویض شرایط مناسب ممبران آکوا لایف را چک کنید.

1. ابتدا باید از میزان خروجی فاضلاب دستگاه تصفیه آب مطمئن شویم. برای انجام این کار لوله فاضلاب را بیرون بیاورید سپس شیر مخزن را ببندید و شیر برداشت را باز کنید و میزان آب فاضلاب را اندازه گیری کنید. میزان آن  در 1 دقیقه باید حدود 300 الی 400 میلی متر باشد اگر این میزان نبود باید محدود کننده فاضلاب را تعویض کنید.

2. در مرحله بعدی میزان خروجی دستگاه آکوا لایف را اندازه گیری کنید. برای انجام این کار شیر مخزن و شیر برداشت را باز کنید و میزان آب خروجی را مشاهده کنید. میزان آب خروجی از شیر برداشت باید یک باریکه از آب باشد و میزان آن نباید زیاد باشد. زیاد بودن میزان آن نشان دهنده این است که شیر مخزن باز است یا اینکه ممبران درست در جای خود قرار نگرفته است.

3. میزان فشار دستگاه باید بین 50 الی 150 باشد. میزان فشار را از عقربه گیج فشار باید مشاهده کنید.

4. TDS آب خروجی ممبران را بگیرید. اگر TDS آب ورودی از 500 کمتر باشد خروی ممبران باید از 20 کمتر باشد و بالعکس.

5. شیر مخزن، شیر میکس و شیر برداشت را ببندید  دستگاه در کمتر از یک دقیقه  باید خاموش شود.

6. فیلتر های پیش تصفیه را کنترل کنید تا عمر آنها تمام نشده باشد. یکی از علل رایج خرابی ممبران تمام شدن عمر فیلترهای دیگر است.

7. پس از نصب فیلتر جدید 2 بار فیلتر را پر و خالی کنید تا ممبران پاکسازی شود.

8. بعد از انجام مراحل بالا با استفاده از شیر میکس TDS را بالا می بریم و در محدوده 50 الی 150 قرار می دهیم.

اقدامات ضروری بعد از تعویض فیلتر ممبران آکوا لایف

اقدامات ضروری بعد از تعویض فیلتر ممبران آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *