اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه آب آکوا لایف
اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

آب تصفیه شده و سالم در همه دوران زندگی و همه سنین توصیه می شود, در حال حاضر دستگاه تصفیه آب های خانگی با حذف بیش از 90٪ آلودگی ها, آبی سبک وگوارا را تولید می کنند.

وجود ناخالصي های موجود در آب آشاميدني مانند باكتري ها، ويروس ها و ترکیبات شیمیایی ، جامدات محلول در آب و ديگر عواملی که باعث ایجاد بيماري در افراد می شود کیفیت آب را پایین آورده و اين امر استفاده مردم از دستگاه هاي تصفيه آب خانگي را افزايش می دهد.

 بنابراین تصفیه آب خانگی آکوا لایف سختی آب ، فلزات سنگین  ، کلر و ترکیبات بیماری زای کلر و آلودگی های میکربی را از آب حذف می نماید.

بیماری های مختلفی از طریق آب به انسان منتقل می شوند. وبا، حصبه، اسهال میکربی و خونی، هپاتیت، سل، دیفتری، انگلهای خونی و کبدی از جمله این بیماری هاست. که علت بروز این امراض ویروس ها، باکتری ها، کرم ها و انگل ها می باشند.

به عنوان مثال آب تهران  از سدهای کرج، لار و لتیان تامین می گردد که دارای کیفیت خوبی بوده و از این نظر معروفیت جهانی دارد ولی در سال های اخیر به علت کم بودن آب این سدها، برای تامین آب مورد نیاز تهران چاه های عمیق حفر گردیده و آب آن به آب شهری اضافه شده است.

 آب این چاه ها سختی آب را بالا برده است به گونه ای که اگر قبل از ورود به شبکه آب شهری، تصفیه و گندزدایی نگردد باعث ایجاد بیماری های زیادی خواهد شد.

از سوی دیگر  مقدار کلری که در تصفیه خانه ها برای مقابله با آلودگی های آب تزریق می شود زیاد است که موجب ایجاد آلودگی شیمیایی آب می گردد که هم طعم و بوی نامطبوع به آب می دهد و هم موجب ترکیبات بیماری زای تری هالومتان ها در آب می شود.

به همین علت نیاز امروزه ما به دستگاه های تصفیه آب خانگی آکوا لایف از اهمیت والایی برخوردار است تا آب های شهری قبل از استفاده از میکرب ها و انگل ها و همچنین کلر و ترکیبات آن و وجود فلزات سنگین پاک شوند.

اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *