زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران تصفیه آب آکوا لایف

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران تصفیه آب آکوا لایف
زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران تصفیه آب آکوا لایف

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران تصفیه آب آکوا لایف

فیلتر محافظ ممبران، فیلتری در دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف است که از نوع خطی بوده و البته قابلیت نصب آسان بر روی تمام دستگاه ها را دارد.

معمولا از این فیلتر در جاهایی که شدت آلودگی آب بالاتر است مورد استفاده قرار می گیرد، به این صورت که فیلتر محافظ قبل از ممبران قرار می گیرد که تا آلودگی ها را حذف و باعث تسریع عملکرد ممبران شود.

در واقع عملکرد این دستگاه زمانی مشخص می شود که در دستگاههای تصفیه آب اسمز معکوس یاRO فیلتر الیافی مرحله اول را به موقع تعویض نمی کنند در این زمان فیلتر عملکرد خود را از دست میدهد و نمیتواند ذراتی مانندگل و لای را جذب کند.

بنابراین زمانی که آب به مرحله 4 و فیلتر ممبران می رسد آلوده بوده وکیپ میشود و باعث آسیب به فیلتر ممبران که اصلی ترین فیلتر دستگاه است می شود.

همانطور که گفته شد فیلتر محافظ ممبران در تصفیه آب خانگی آکوا لایف و جاهایی که سختی و املاح آب بالاست استفاده میشود تا آسیبی به فیلتر ممبران نرسد .

طول عمر فیلتر محافظ ممبران معمولا 6 ماه بوده و باید به موقع تعویض شود، چنانچه به موقع اقدام به تعویض فیلتر محافظ ممبران نکنید کارایی خود را از دست داده و دیگر عمل تصفیه را انجام نمی دهد.

همچنین تعویض دیر هنگام فیلتر محافظ ممبران باعث میشود که به دلیل درست تصفیه نشدن آب بستری برای رشد باکتریها و جلبکها ایجاد گردد.

فیلتر محافظ ممبران را در واقع میتوان بعد از فیلترهای پیش تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکوا لایف نصب کرد. فیلتر محافظ ممبران آلاینده هایی را که از فیلتر الیافی، فیلتر کربن پودری و فیلتر کربن بلاک عبور کرده را به صورت کامل حذف کرده تا آسیبی به فیلتر ممبران نزند.

جنس فیلتر محافظ ممبران از الیاف پلی پروپیلن است. دقت این فیلتر 1 میکرون بوده و طراحی عملکرد آن نیز همانند فیلتر الیافی خطی است.

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران تصفیه آب آکوا لایف

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران تصفیه آب آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *