شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف
شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

شیر میکس یکی از قطعاتی است که استفاده از آن در دستگاه تصفیه آب بستگی به میزان سختی آب دارد چرا ؟ برای این که پاسخ این چرا را بفهمید این مطلب را دنبال کنید .

شیر میکس قطعه ای است که به تنطیم سختی آب می پردازد . چگونه ؟ این قطعه در بالای دستگاه تصفیه آب نصب می شود و در جایی که فیلتر ممبران دستگاه تصفیه، آب را از خود خارج می کند شیری قرار دارد که آب لوله کشی شهری را به این آب خالص و تصفیه شده وارد می کند و به این جهت آب مزه ی تلخی خود را که به دلیل حذف شدن همگی املاح موجود در آن بوده است ، از دست می دهد .

علت مزه ی تلخ آب چیست ؟ چهارمین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر ممبران می باشد این فیلتر فیلتری است که قادر به حذف کلیه مواد آلوده ی موجود در آب است و این مواد را از آب حذف می کند .

حال با حذف شدن همه ی مواد موجود در آب چه مفید و چه غیر مفید آبی مقطر از این فیلتر خارج خواهد شد و به همین جهت آب لوله کشی شهری به این فیلتر وارد می شود و با این آب مخلوط یا میکس می شود و به این صورت سختی آب توسط این قطعه تنظیم خواهد شد .

اما در شرایطی تعبیه شدن این قطعه در دستگاه تصفیه آب ممنوع می باشد ؟ در شرایطی که شما در محلی زندگی کنید که سختی آب بالا باشد استفاده از این قطعه پیشنهاد نمی شود .

زیرا ممکن است فیلتر ممبران نتواند همه ی املاح موجود در آب را حذف کند و به همین دلیل قرار گرفتن این قطعه باعث تنطیم سختی آب نخواهد شد و حتی سختی آب را افزایش خواهد داد .

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

Incoming search terms:

  • نمايندگي دستگاه تصفيه آب آکواريوم language:fa

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *