عملکرد فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا لایف

عملکرد فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا لایف
عملکرد فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا لایف

عملکرد فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا لایف

فیلتر کربن بلاک در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس نقش بسیار مهمی دارد و باید در زمان معین تعویض شود تا فیلتر ممبران به مشکل نخورد.

این فیلتر از بلوک کربن یک تکه و فشرده ساخته شده است که اطراف آن را جداره ای بسیار مقاوم با منافذی ریز پوشانده است. کربن این فیلتر از پوسته نارگیل است و در فرآیندهای خاص شیمیایی و فیزیکی فعال شده و خاصیت جاذب بسیار بالایی پیدا می کند.

فیلتر کربن بلاک آکوا لایف وظیفه دارد عملکرد فیلترهای پیش تصفیه قبل از خود را تکمیل کند و پیش تصفیه مقدماتی آب را انجام دهد.

همچنین فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا لایف محصولی از کشور تایوان است و جزء یکی از بهترین و مرغوب ترین فیلترهای پیش تصفیه به حساب می آید.

در فیلتر کربن بلاک سطح تماس کربن با آب بیشتر است در نتیجه دقت بالاتری در به دام انداختن آلاینده های شیمیایی دارد و انواع مواد شیمیایی به خصوص کلر را کاملا از آب حذف می کند.

فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا لایف قدرت تصفیه 2500 گالن آب را دارد اما به دلیل اشباع شدن این فیلتر معمولا پس از نه ماه کارایی ندارد و باید تعویض شود. تعویض به موقع این فیلتر نقش بسزایی در بهبود عملکرد ممبران دارد و باید به موقع تعویض شود.

عملکرد فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا لایف

عملکرد فیلتر کربن بلاک خانگی آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.