فیلتر کربن فعال پودری اینلاین لاکچری مدل LX10RO

فیلتر کربن فعال پودری اینلاین لاکچری مدل LX10RO
فیلتر کربن فعال پودری اینلاین لاکچری مدل LX10RO

فیلتر کربن فعال پودری اینلاین لاکچری مدل LX10RO

فیلتر کربن فعال پودری اینلاین لاکچری مدل LX10RO یکی از فیلتر هایی است که به عنوان فیلتر پیش تصفیه دردستگاه هایی که دارای فیلتر های اینلاین پیش تصفیه می باشند نصب می شود، در واقع کاربرد این فیلتر در دستگاه محدود است و نمی توان آنرا در انواع سیستم های تصفیه آب نصب کرد.

زیرا این فیلتر به صورت اینلاین یا خطی طراحی شده است و برای نصب آن به وجود محفظه نیازی نیست.

فیلتر های اینلاین مزیت های فراوانی دارند و یکی از مهم ترین آنها این است که کاملا بهداشتی هستند. زیرا با هر بار تعویض فیلتر،محفظه و کربن فعال به صورت یک جا باهم تعویض می شوند و هیچ گونه آلاینده ای در دستگاه باقی نمی ماند.

این فیلتر در حذف بو،مزه و رنگ نامطبوع آب بسیار عالی عمل می کند و همچنین قادر است بسیاری از املاح شیمیایی موجود در آب مانند کلر و ترکیبات کلر، تری هالو متان ها و استیک اسیدها و غیره را از آب ورودی حذف کند.

فیلتر کربن فعال پودری اینلاین لاکچری مدل LX10RO  از طریق نیروی جذب آلاینده ها را به خود می چسباند و در داخل حفرات ریز کربن فعال نگه می دارد.این فیلتر عموما در مرحله دوم از دستگاه قرار می گیرد و به عنوان پیش تصفیه آب را برای ورود به فیلتر اصلی دستگاه آماده می کند.

از دیگر ویژگی های این دستگاه این است که علاوه بر قابلیت نصب در دستگاه های تصفیه آب خانگی می توان از آن در یخچال ها نیز به عنوان فیلتر بیرونی استفاده کرد.

فیلتر کربن فعال پودری اینلاین لاکچری مدل LX10RO ظرفیت تصفیه 1500 گالن آب معادل 5676 لیتر را دارد و پس از آن اشباع شده و قابلیت جذب مواد شیمیایی را ندارد.

فیلتر کربن فعال پودری اینلاین لاکچری مدل LX10RO

فیلتر کربن فعال پودری اینلاین لاکچری مدل LX10RO

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *