لوازم و قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

لوازم و قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف
لوازم و قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

لوازم و قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

دستگاه تصفیه آب خانگی متشکل از فیلترهایی است که فرآیند فیلتراسیون آن را انجام می دهند و لوازم و قطعات جانبی آن که در این مطلب به آن ها می پردازیم ، می باشد .

لوازم و قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی عبارتند از : پمپ ، آداپتور ، شیر برقی ، شیر میکس ، گیج فشار ، شیر سوزنی ، سوئیچ قطع فشار بالا و سوئیچ قطع فشار پایین و فلو فاضلاب

پمپ دستگاه تصفیه آب یکی از مهم ترین قطعات این دستگاه است . این قطعه در دستگاه های تصفیه آبی که به روش اسمز معکوس عمل می کند ، قطعه ای بسیار مهم است زیرا این قطعه باید فشار لازمه برای تصفیه آب توسط اصلی ترین فیلتر دستگاه یعنی فیلتر ممبران را تامین می کند .

آداپتور یا ترانس قطعه ای اکترونیکی است که به کاهش دادن جریان برق 220 ولت شهری و تبدیل آن به جریان برق مورد استفاده برای دستگاه تصفیه آب خانگی که 24 ولت است ، می پردازد و آن را برای فعالیت پمپ دستگاه تصفیه آب فراهم می کند .

شیر برقی دیگر قطعه ی تعبیه شده در دستگاه تصفیه آب است که در مواقعی که جریان آب و یا برق قطع شود ، آب ورودی به سیستم را قطع می کند.

شیر میکس یا شیر تنظیم TDS آب شیری است که برای تنظیم سختی آب تصفیه شده در دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد . این شیر در واقع با مخلوط کردن آب لوله کشی شهری و آب تصفیه شده میزان املاح موجود در این آب را تنظیم می کند .

گیج فشار یا فشار سنج قطعه ای است که میزان فشار آب خارج شده از پمپ دستگاه تصفیه آب را نشان می دهد . آب خارج شده از پمپ باید فشاری در حدود 50 psi داشته باشد زیرا این حداقل فشار لازمه برای فعالیت فیلتر ممبران است .

شیر سوزنی یا شیر کنترل یک‌طرفه کنترل آب تصفیه شده برای کنترل جریان آب تصفیه شده از ممبران به طرف مخزن ذخیره و جلوگیری از برگشت آب به طرف ممبران تعبیه شده است .

سوئیچ قطع فشار بالا و پایین دستگاه تصفیه آب برای جلوگیری از بی وقفه کار کردن پمپ دستگاه تصفیه آب در مواقعی که مخزن ذخیره پر باشد ، استفاده می شود .

فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب برای جلوگیری از هدر رفتن آب تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب به کار گرفته می شود و جریان فاضلاب را کنترل می کند .

لوازم و قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

لوازم و قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *