مزایای گیج فشار تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

مزایای گیج فشار تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف
مزایای گیج فشار تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

مزایای گیج فشار تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

یکی از ابزارهای کمکی دستگاه تصفیه آب گیج فشار یا فشار سنج است که برای اندازه گیری فشار داخل دستگاه تصفیه آب استفاده می شود. این فشارسنج هیچ تاثیری در فرآیند تصفیه آب ندارد و یک ابزار کمکی به حساب می آید.

معمولا فشار سنج ها بین پمپ و ممبران و بر روی براکت نصب می شوند و یا توکار هستند. با استفاده از این گیج فشار می توان فهمید که پمپ به درستی کار می کند یا نه. فشار سنج ها در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی، خانگی در مدل ها و انواع مختلفی وجود دارند و در ابعاد بزرگ و کوچک ساخته می شوند.

گیج ها دو نوع هستند: یکی گیج خشک و دیگری گیج های روغنی.

درون گیج روغنی ماده ای به نام گلیسیرین وجود دارد که باعث گرفتن ارتعاشات عقربه نشان گر می شود و بیشتر از گیج معمولی استفاده می شود چون به دلیل روغنی بودن آن عقربه فشارسنج خراب نمی شود و عمر بالایی خواهد داشت.

جنس گیج فشارسنج ها معمولا استیل یا برنج هستند.

هنگام خاموشی دستگاه، گیج فشار باید عدد صفر را نشان دهد و اگر دستگاه مجهز به چهار راهی باشد معمولا باید 20 psi باشد.

تفاوت گیج فشار خانگی با نیمه صنعتی در درجه بندی نمایشگر است چون فشار کاری درون دستگاه خانگی با نیمه صنعتی متفاوت است. حداکثر این فشار در دستگاه خانگی 125 psi است اما در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی فشار کاری 140 تا 180 psi نیز می رسد .

با استفاده از گیج فشار و عدد نشان دهنده نمایشگر هنگام روشن شدن دستگاه می توان عیب های دستگاه را به راحتی فهمید.

وجود گیج فشار روی دستگاه مزیت بزرگی است و از خطرات احتمالی افت فشار باد مخزن یا بالا رفتن فشار و احتمال ترکیدن فیلترها و هوزینگ جلوگیری می کند و به دستگاه تصفیه آب کمک می کند.

مزایای گیج فشار تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

مزایای گیج فشار تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.