مشخصات لول کنترل دیگ بخار آکوا لایف

مشخصات لول کنترل دیگ بخار آکوا لایف
مشخصات لول کنترل دیگ بخار آکوا لایف

مشخصات لول کنترل دیگ بخار آکوا لایف

در این مطلب درباره ی لول کنترل دیگ بخار اطلاعاتی به دست می آوریم و با آن آشنا می شویم . دیگ بخار یکی از تجهیزاتی است که برای گرم کرن و به نقطه جوش رساندن آب از آن استفاده می شود . در فرآیند گرم کردن آب در دیگ بخار ، لوله هایی وجود دارند که در این لوله ها آب حفظ می شود و آب در این لوله ها تبخیر می شود .

بخار ایجاد شده برای تبدیل به انرژی مصرف می شود برای انجام این کار سطح آب موجود در محفظه باید از حد مشخص بالاتر باشد تا آب سرریز نشود و برای این که این فرآیند انجام شود از لول کنترل دیگ بخار استفاده می شود .

چرا در دیگ بخار لول کنترل تعبیه شده است ؟ برای این که آب در درون دیگ بخار تنظیم شود از دیگ بخار استفاده می شود . در واقع دیگ بخار باز و بسته بودن مسیر ورود و خروج سیال را کنترل می کند . این قطعه با فعالیت خود بر پمپ ، تابلو برق و شیر برقی تاثیر می گذارد .

نحوه ی عملکرد دیگ بخار به چه صورت است ؟ لول کنترل دیگ بخار دو سوئیچ دارد که این سوئیچ ها یا مغناطیسی و یا  جیوه ای خواهند بود . یکی از این سوئیچ ها به روشن شدن الکتروپمپ کمک می کند و بدین جهت سطح پایین آب را کنترل می کند و آن یکی دیگر به خاموش شدن پمپ کمک می کند و بدین صورت سطح بالای آب را کنترل می کند .

لول کنترل دیگ بخار از چه بخش هایی تشکیل شده است ؟ سیستم مدار برق لول کنترل ، پوسته لول کنترل ، دریچه های موجود در بالا و پایین ، سوئیچ های کنترل از اجزای تشکیل دهنده لول کنترل هستند.

لول کنترل در چند نوع تولید می شود ؟ لول کنترل ها بر اساس تعداد المنتشان در درام تقسیم بندی می شوند که این تقسیم بندی به شرح زیر می باشد: سینگل المنت ، دبل المنت و سه المنت .

مشخصات لول کنترل دیگ بخار آکوا لایف

مشخصات لول کنترل دیگ بخار آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.