میزان PH اسیدی آب در دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

میزان PH اسیدی آب در دستگاه تصفیه آب آکوا لایف
میزان PH اسیدی آب در دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

میزان PH اسیدی آب در دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

موضوعی که در این مطلب مورد بررسی قرار می گیرد PH است و در این مطلب می خواهیم با آن آشنا شویم و اطلاعاتی را درباره ی آن به دست آوریم .

PH چیست ؟ PH یکی از مقیاس هایی است که نشان دهنده میزان اسیدی و یا قلیایی بودن یک محلول را نشان می دهد . چگونه میزان اسیدی و بازی بودن یک محلول را متوجه شویم ؟ PH عددی در بازه ی 0 تا 14 می باشد .

هر گاه محلولی دارای PH کوچک تر از 7 باشد یعنی آن محلول محلولی اسیدی می باشد و هنگامی که محلول دارای PH بزرگ تر از 7 باشد یعنی آن محلول، محلولی بازی یا قلیایی می باشد . اگر PH 7 باشد محلول نه اسیدی است نه بازی همانند آب مقطر .

نکات درباره ی اندازه گیری PH به شرح زیر می باشد :

  • دمای محل اندازه گیری 25 درجه ی سانتی گراد باشد .
  • از وسایلی که کالیبراسیون آن ها انجام شده است برای اندازه گیری PH استفاده شود .

محلولی که اسیدی باشد به طور مثال آب محلولی است که PH پایین تر از 7 دارد . آبی که اسیدی باشد مزه ی مناسبی ندارد و قابل خوردن نیست در واقع این آب آبی است که هیچ گونه املاح و مواد اضافه ای در خود ندارد .

به همین دلیل در صنعت تصفیه آب ابتدا همه ی مواد و آلاینده  و املاح موجود در آب از بین می روند  و این عمل با تعبیه شدن فیلترهایی در دستگاه انجام می شود تا در این صورت همگی مواد مضر موجود در آب از بین بروند و سپس فیلترهایی تعبیه می شوند تا به آب موادی مفید بی افزایند و به این روش PH آب را افزایش دهند .

این فیلترها عبارتند از فیلتر مینرال و فیلتر قلیایی . البته قلیایی شدن آب را فیلتر قلیایی انجام می دهد و وظیفه ی فیلتر مینرال افزودن مواد مفید به آب می باشد .

میزان PH اسیدی آب در دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

میزان PH اسیدی آب در دستگاه تصفیه آب آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *