نحوه ی تعویض فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوالایف

نحوه ی تعویض فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوالایف
نحوه ی تعویض فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوالایف

نحوه ی تعویض فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوالایف
فیلتر کربن بلاک یکی از فیلترهای پیش تصفیه است که در مرحله ی سوم قرار می گیرد و وظیفه دارد تا مواد شیمیایی آلی مانند آفت کش ها، کلر و حشره کش ها رو جذب نماید و آب را برای ورودی به فیلتر ممبران آماده کند.
فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوالایف مانند هر فیلتر دیگری زمان تعویض دارد و در زمان مقرر باید تعویض شود اگر به موقع تعویض نشود باعث آسیب و خسارات جبران ناپذیر در سیستم می شود. معمولا فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوالایف را باید بعد از یکسال تعویض نمود.
فیلتر کربن بلاک به صورت هوزینگی ساخته می شود و درون یک محفظه قرار می گیرد که باید برای تعویض فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوالایف مراحل زیر را انجام دهید :
ابتدا باید دستگاه را از برق بکشید و شیر آب ورودی را ببندید.
بعد از آن باید شیر برداشت را باز کنید تا فشار درون سیستم کاهش یابد و هوزینگ به راحتی باز شود.
حال نوبت به باز کردن هوزینگ می رسد. هوزینگ مرحله ی سوم را با آچار مخصوص هوزینگ باز نمایید. باید جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا هوزینگ باز شود.
فیلتر درون هوزینگ را دور بی اندازید و آب درون آن را خالی کنید. درون هوزینگ را بشوئید تا لجن و جلبک درون آن باقی نماند. البته توجه کنید که به هیچ وجه از مواد شوینده برای شستشو استفاده نکنید زیرا طعم و بوی آب تغییر می کند.
اکنون باید فیلتر کربن بلاک جدید را درون هوزینگ قرار دهید . به جهت قرارگیری فیلتر توجه نمایید. معمولا با یک فلش بر روی فیلتر نمایش داده می شود. (تمام برچسب ها و پلاستیک روی فیلتر را باید جدا کنید و بعد درون هوزینگ قرار دهید.)
با آچار مخصوص، هوزینگ را با چرخاندن در جهت خلاف عقربه های ساعت ببندید. توجه نمایید که فشار زیادی به هوزینگ وارد نکنید زیرا باعث ترک خوردن هوزینگ می شود.
این فیلتر چون از کربن تشکیل شده است نیاز به کربن گیری دارد تا ذرات سیاه کربن به مراحل بعدی منتقل نشود.
حدود 5 لیتر از آب را باید دور بریزید و بعد از آن استفاده نمایید.
بعد از انجام دادن تمام مراحل می توانید دستگاه را به برق متصل کنید و شیر ورودی را باز نمایید.

نحوه ی تعویض فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوالایف

نحوه ی تعویض فیلتر کربن بلاک تصفیه آب آکوالایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *