نحوه ی تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

نحوه ی تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف
نحوه ی تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

نحوه ی تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

هوزینگ ممبران محفظه ای است که فیلتر ممبران را در خود نگه می دارد و بر روی براکت و یا پشت براکت دستگاه تصفیه آب خانگی آکوالایف قرار می گیرد.

هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکوالایف به دلیل اینکه فشار بالایی را باید تحمل کند از کیفیت خوبی برخوردار است اما گاهی پیش می آید که در اثر همین فشار زیاد و یا ضربه، دچار ترک و شکستگی می شود و نیاز به تعویض پیدا می کند.

ما در این مطلب به نحوه ی تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف پرداخته ایم.

ابتدا باید برق دستگاه را بکشید.

شیر آب ورودی و شیر مخزن را ببندید.
کمی شیر برداشت را باز بگذارید تا فشار آب درون هوزینگ کاهش یابد.

اکنون هوزینگ ممبران را بر روی براکت دستگاه بیابید. این هوزینگ معمولا به رنگ سفید است و دارای یک ورودی و دو خروخی است و فیلترهای کربن بلاک و پست کربن به آن متصل شده است.

باید تمام شیلنگ های وارد شده به هوزینگ ممبران را جدا کنید.

اتصالات زانویی را از ورودی و خروجی های هوزینگ باز کنید. باید اتصالات را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا آزاد شوند.

توجه نمایید که اتصالات مربوط به کدام یک از پورت ها است و آنها را علامت گذاری کنید زیرا یکی از اتصالاتی که به خروجی هوزینگ ممبران متصل می شود دارای یک سوپاپ است و آب را یکطرفه می کند. اگر جا به جا نصب شود باعث اختلال در روند تصفیه فیلتر ممبران می شود.

حال بعد از آزاد کردن شیلنگ ها از هوزینگ آن را از پایه فیلتر جدا کنید و به بیرون بکشید.

اگر فیلتر ممبران درون هوزینگ نو است و نیاز به تعویض ندارد با آچار هوزینگ درب محفظه را باز کنید و فیلتر ممبران را با انبر دست به بیرون بکشید.

فیلتر ممبران را درون هوزینگ ممبران جدید قرار دهید و درب آن را ببندیدو مطمئن شوید که به درستی عایق بندی شده است.

هوزینگ ممبران را در جای قبلی قرار دهید و به پایه نگهدارنده فیلتر محکم نمایید. البته قبل از آن باید اتصالات را به خروجی و ورودی هوزینگ متصل کنید و آنها را با نوار تفلون عایق بندی کنید.

بعد از آن باید شیلنگ ها را به هوزینگ ممبران متصل کنید. شیلنگی که از فیلترهای پیش تصفیه خارج شده است را به ورودی هوزینگ ممبران وصل کنید.

شیلنگی که به فیلتر پست کربن می رود را باید به خروجی وسط هوزینگ ممبران متصل کنید و شیلنگ دیگری که به فاضلاب می رود را به خروجی فاضلاب (خروجی کناری) متصل کنید.

شیر آب ورودی و شیر مخزن را باز کنید و دستگاه رابه برق وصل کنید.

نحوه ی تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

نحوه ی تعویض هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *