نمایندگی فروش فیلتر کربن اکتیو آکوا لایف

نمایندگی فروش فیلتر کربن اکتیو آکوا لایف
نمایندگی فروش فیلتر کربن اکتیو آکوا لایف

نمایندگی فروش فیلتر کربن اکتیو آکوا لایف

آبی که ما روزانه برای مصارف خانگی استفاده می کنیم با وجود اینکه تصفیه شده اما باز دارای املاح و موادی است که جزء ناخالصی ها محسوب می شود بخاطر همین موضوع دستگاه تصفیه آب طرفدار پیدا کرده است. در دستگاه تصفیه آب فیلترهای زیادی وجود دارد فیلترهای دستگاه تصفیه آب به نام فیلتر الیافی ، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک و فیلتر ممبران و فیلتر پست کربن  و فیلتر مینرال می باشد. در این مطلب در مورد فیلتر کربن اکتیو خواهیم گفت .

در دستگاه تصفیه آب آکوا لایف مرحله دوم از دستگاه تصفیه آب فیلتر کربن اکتیو می باشد. این فیلتر در پایین دستگاه نصب می شود. برای محافطت از این فیلتر درون هوزینگ مات قرار می گیرد و جزء فیلترهای پیش تصفیه می باشد.

کربن اکتیو در این فیلتر از ذرات هم شکل و هم اندازه  از جنس زغال پوسته نارگیل  به صورت پودری تشکیل شده است که با استفاده از فرآیند جذب سطحی آلودگی های مختلفی نظیر کلر و گاز های محلول ، برخی محتویات آلی و بو و رنگ نامناسب آب را از آن حذف می کند.

در تصفیه خانه های شهری از ماده هایی مانند کلر برای از بین بردن سم و میکروب استفاده می کنند ، اما خود کلر ماده ای سمی می باشد و در طولانی مدت به بدن انسان آسیب می زند که با استفاده از فیلتر کربن اکتیو موجود در دستگاه تصفیه آب این ماده از آب حذف خواهد شد.

کارکرد این فیلتر بر پایه ی جذب سطحی است. با عبور آب از این فیلتر آلاینده های موجود در آب جذب فیلتر کربن اکتیو آکوا لایف خواهد شد.

زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو هر 9 ماه یک بار می باشد.

نمایندگی فروش فیلتر کربن اکتیو آکوا لایف

نمایندگی فروش فیلتر کربن اکتیو آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.