نمایندگی فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

نمایندگی فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف
نمایندگی فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

نمایندگی فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

از مهمترین و اصلی ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب فیلتر ممبران است. این فیلتر در دستگاه تصفیه آب خانگی کوچکتر از فیلتر تصفیه آب نیمه صنعتی است چون در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آب بیشتری مصرف و تصفیه می شود .

پس در نیمه صنعتی نیاز به فیلتر های بزرگتری داریم تا توانایی تصفیه حجم زیادی از آب را داشته باشد. برای دستگاه تصفیه آب خانگی از فیلتر های 10 اینچ و برای نیمه صنعتی ها فیلتر 20 اینچی مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر مرحله 4 بعد از کربن بلاک نصب می شود که درون یک هوزینگ مات قرار دارد البته سایز هوزینگ نیمه صنعتی نیز بزرگتر از هوزینگ های خانگی است و به طور کلی فیلترهای نیمه صنعتی کارایی مشابه فیلتر های خانگی را دارند و فقط سایز و ابعاد آنها بزرگتر است تا بتوانند آب زیادی را تصفیه کنند.

فیلتر ممبران از چندین لایه بسیار نازک و فشرده تشکیل شده که دور لوله ای پیچیده شده اند که تنها اجازه عبور آب خالص را می دهد و تمام ناخالصی ها را حذف می کند. این فیلتر توانایی حذف ذرات به اندازه 0/0001 میکرون را داراست و به روش اسمز معکوس عمل می کند.

 فیلتر ممبران 400 گالنی در تصفیه آب نیمه صنعتی بیشتر استفاده می شود و از کیفیت مطلوبی برخوردار است و تقریبا روزی 1500 لیتر آب تصفیه می کند.

بخاطر ظرفیت بالایی که دارد در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می شود. مصارف پر مصرف آب نظیر کارخانجات، آزمایشگاه ها، بیمارستان، مدرسه، رستوران هستند که از تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می شود.

ممبران دو بخش مجرای آب و مجرای فاضلاب دارد و به صورت کارتریجی قرار می گیرد. آب از مجرا ورودی وارد هوزینگ می شود  پس از عبور از غشای ممبران آب تصفیه شده به مخزن و آب ناخالص وارد فاضلاب می شود.

 البته لازم به ذکر است که آب باید با فشار زیادی از این فیلتر عبور کند و برای ایجاد این فشار نیاز به پمپ فشار بالا است.

مولکول های ناخالصی موجود در آب ، قادر به عبور از غشاء نیمه تراوا نیستند ، در نتیجه در طرف دیگر غشاء جمع می شوند و از طریق مجرای تخلیه پساب دستگاه ، به بیرون هدایت می شود. این موضوع باعث می شود که عمر این فیلتر زیاد باشد.

زمان دقیق تعویض این فیلتر بستگی به عواملی از قبیل : کیفیت آب ورودی و میزان املاح موجود در آب ، نوع املاح و میزان آب مصرفی، تعویض به موقع فیلترهای دیگر دارد.

اگر فیلتر های پیش تصفیه به موقع تعویض شوند ، این فیلتر بین 12 تا 18 ماه عمر خواهد کرد. زمانی که املاح در اطراف فیلتر تجمع کنند ، روند تولید آب توسط دستگاه کند خواهد شد و در نتیجه منبع ذخیره دستگاه به کندی پر خواهد شد پس بهتر است در به موقع تعویض کردن این فیلتر کوشا باشیم.

نمایندگی فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

نمایندگی فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.