پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف
پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی نیز مانند دستگاه تصفیه آب خانگی دارای فیلتر ممبران می باشد که مهمترین فیلتر در دستگاه است ساختار این فیلتر به گونه است که نیاز به فشار آب دارد به همین علت در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف که با تکنولوژی فیلتراسیون اسمز معکوس کار می کنند از پمپ برای ایجاد فشار آب در فیلتر ممبران استفاده می شود.

اگر پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی اشکال داشته باشد باعث خرابی فیلتر ممبران در دستگاه می شود. به این گونه که پمپ نمی تواند فشار مورد نیاز را برای فیلتر ممبران تامین کند و باعث می شود فیلتر ممبران اشباع شده و زود خراب شود.

پمپ دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف حجم آب به اندازه 4 تا 6 لیتر در دقیقه و حداکثر فشار 180 psi  را تولید می کند. که این فشار آب بستگی به حجم آب عبوری دارد ومتغییر است، هر چقدر حجم آب کمتر باشد، فشار ایجاد شده توسط پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی بیشتر است.

پمپ های تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف  از دو بخش بدنه و هد پمپ تشکیل شده اند. که در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی به تعداد فیلترهای ممبران از پمپ های نیمه صنعتی استفاده می شود.

عواملی نظیر نوسان برق و سوختن آداپتور تامین کننده برق ، عدم تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه و اشباع شدن فیلتر ممبران ، خراب شدن سوئیچ قطع فشار بالا ، خراب بودن فیلتر ممبران می توانند در خرابی پمپ تصفیه آب نیمه صنعتی تاثیرگذار باشند.

پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *