کارایی فیلتر پلی فسفات آکوا لایف

کارایی فیلتر پلی فسفات آکوا لایف
کارایی فیلتر پلی فسفات آکوا لایف

کارایی فیلتر پلی فسفات آکوا لایف

در سیستم تصفیه آب برای این که آب تصفیه شود و خالص سازی آن انجام شود از فیلترهای مختلفی استفاده می شود . یکی از فیلترهایی که در دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد ، فیلتر پلی فسفات است که در این مطلب درباره ی آن اطلاعاتی به دست می آوریم و به بررسی آن می پردازیم .

فیلتر پلی فسفات چیست ؟ فیلتر پلی فسفات فیلتری است که در آن پلی فسفات به صورت دانه هایی نسبتاً درشت در درون محفظه ای استوانه ای شکل قرار می گیرد . عملکرد این فیلتر به چه صورت است ؟

فیلتر پلی فسفات فیلتری است که با عملکرد خود از خوردگی جلوگیری می کند و با اثرگذاری بر یون های آهن از خوردگی و زنگ زدگی که در اثر تاثیر یون های آهن این اتفاق می افتد ، جلوگیری می کند .

این فیلتر از تشکیل رسوب نیز جلوگیری می کند . چگونه ؟ دانه های پلی فسفات با کلسیم و منیزیم ترکیب می شوند و طی این ترکیب از تشکیل رسوب جلوگیری می شود .

از فیلتر پلی فسفات برای تصفیه استخر ، برای جلوگیری از ورود رسوبات به دیگ بخار قبل از ورودی دیگ بخار در آن تعبیه می شود . برای این که لوله های مورد استفاده در صنعت تصفیه آب است از فیلتر پلی فسفات استفاده می شود تا این لوله ها دچار خوردگی و زنگ زدگی نشوند .

برای رسوب گیری وسایلی همچون پکیج ها و آب گرم کن ها استفاده از فیلتر پلی فسفات پیشنهاد می شود .

فیلتر پلی فسفات چه ویژگی هایی دارد ؟ این فیلتر نصب و تعویض آسانی دارد . از هوزینگ های مقاوم و نشکن برای آن ها استفاده می شود .

کارایی فیلتر پلی فسفات آکوا لایف

کارایی فیلتر پلی فسفات آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *