کاربرد نازل فیلتر شنی آکوا لایف

کاربرد نازل فیلتر شنی آکوا لایف
کاربرد نازل فیلتر شنی آکوا لایف

کاربرد نازل فیلتر شنی آکوا لایف

نازل ها یکی از قطعات پرکاربرد و ضروری دستگاه تصفیه آب هستند که در فرآیند صاف سازی آب در مخازن تحت فشار مثل فیلتر شنی، کربنی، سختی گیر رزینی، فیلتر های میکس بد کاربرد دارند.

وظیفه اصلی آن توزیع یکنواخت آب است از این قطعه برای جلوگیری از عبور سیلیس، کربن فعال و رزین های کاتیونی و آنیونی و همچنین جهت یکنواخت سازی جریان آب در عمل تصفیه یا بک واش استفاده می شود.

جنس این نازل ها از پلی پروپیلن که به صورت فشرده ساخته شده یا برنج می باشد.

انواع نازل فیلتر شنی: نازل قارچی، نازل رخی، نازل پولتی، نازل پیچ و مهره ای، نازل برنجی یا شیار افقی.

شیار گذر آب از نازل فیلتر شنی با توجه به سایز دانه های سیلیس متفاوت می باشند که معمولا شیار این نوع نازل ها 0/5 یا 1 می باشد. محل گذر آب از این نازل ها، یا سوراخ کاری یا به صورت شیارهای عمودی می باشد که گرفتگی نازل سوراخی از عمودی بیشتر است.

به طور کلی تمامی نازل ها از سه قسمت تشکیل شده است 1- قسمت صافی نازل که حاوی شیار است و نقش مهمی ایفا می کند. 2- روزنه کنترل آّب که به انتقال دادن آب می پردازد. 3- دنباله نازل که وظیفه کنترل هوای ورودی به نازل را برعهده دارد.

نازل ها در سایزها و شیارهای متفاوت وجود دارند. در افشانک ها باید به فاصله بین آنها توجه کرد زیرا اگر فاصله بین آنها مناسب نباشد امکان درست کار نکردن و فرسودگی دستگاه وجود دارد.

نازل ها وظیفه توزیع و پخش آب در قسمت بالای صافی و جمع آوری آب صاف شده در پایین صافی (آب جمع کن) را برعهده دارند. در فیلتر های شنی و کربنی علت سایز بزرگتر ذرات سیلیس و کربن فاصله شیارهای نازل ها بیشتر از نازل فیلتر های رزینی می باشد.

کاربرد نازل فیلتر شنی آکوا لایف

کاربرد نازل فیلتر شنی آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.