کار دستگاه شوری سنج آکوا لایف

کار دستگاه شوری سنج آکوا لایف
کار دستگاه شوری سنج آکوا لایف

کار دستگاه شوری سنج آکوا لایف

در این مطلب می خواهیم درباره ی یکی از دستگاه هایی که در صنعت تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد ، صحبت می کنیم . این دستگاه ، دستگاه شوری سنج است . دستگاه شوری سنج همان طور که از نام آن پیداست به سنجیدن و اندازه گیری میزان شوری آب می پردازد .

این دستگاه با سنجش و اندازه گیری میزان شوری آب پارامترهای مختلف فیزیکی آب را تحت تاثیر قرار می دهد . این پارامترها عبارتند از ظرفیت گرمایی ، چگالی ، نقطه جوش ، چسبندگی ، فشار اسمزی و غیره .

تعدادی از پارامترها هستند که با افزایش پیدا کردن میزان شوری آب میزان آن ها کاهش پیدا می کند به عنوان مثال هدایت حرارتی آب ، گرمای ویژه ، فشار و تبخیر . نقطه مقابل آن ها پارامترهایی هستند که با افزایش پیدا کردن میزان شوری ماده ، افزایش پیدا می کنند مانند چگالی ، نقطه جوش ، چسبندگی و غیره .

به همین علت است که می گوییم که استفاده از دستگاه شوری سنج کمیت های دیگر را نیز بررسی می کند و مورد بررسی قرار می دهد .

از این دستگاه می توانیم در قسمت خروجی سیستم دستگاه تصفیه آب استفاده کنیم و میزان شوری آب را اندازه بگیریم و در صورت اندازه گیری میزان شوری آب کیفیت آب هم کنترل و بررسی می شود .

در آزمایشگاه های صنعتی ، کشتی ها و سایر مکان ها نیز از دستگاه شوری سنج استفاده می شود .

استفاده از این دستگاه اهمیت زیادی دارد زیرا میزان نمک و شوری آن بر کیفیت آن تاثیر بسیار زیادی می گذارد . در صورتی که میزان این نمک کنترل نشود آسیب هایی به دستگاه تصفیه آب وارد خواهد شد .

کار دستگاه شوری سنج آکوا لایف

کار دستگاه شوری سنج آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *