کار قطعه فلو فاضلاب در تصفیه آب آکوا لایف

کار قطعه فلو فاضلاب در تصفیه آب آکوا لایف
کار قطعه فلو فاضلاب در تصفیه آب آکوا لایف

کار قطعه فلو فاضلاب در تصفیه آب آکوا لایف

در این مطلب می خواهیم درباره ی یکی از قطعاتی که در دستگاه های تصفیه آب به کار برده می شود ، صحبت کنیم و اطلاعاتی در رابطه با این قطعه بدست آوریم . این قطعه فلو فاضلاب نام دارد و در این مطلب می خواهیم درباره ی آن و نحوه ی عملکرد آن اطلاعاتی بدست آوریم .

قطعه ی فلو فاضلاب چه قطعه ای است ؟

فلو فاضلاب قطعه ای است که در دستگاه تصفیه آب تعبیه می شود و وظیفه ای که دارد این است که فاضلاب خروجی را کنترل کند . در واقع عملکردی که این قطعه دارد این است که جریان پساب را محدود کند .

فلو فاضلاب ظاهری استوانه ای شکل دارد و وظیفه ای که دارد این است آبی که از خروجی فاضلاب فیلتر ممبران گذشته است را از خود عبور می دهد و سپس آن را وارد فاضلاب کند .

عدم تعبیه این قطعه در دستگاه تصفیه آب چه تبعاتی دارد ؟

در صورتی که این قطعه در دستگاه تصفیه آب وجود نداشته باشد ، کل آب با فشار بالا به فاضلاب می ریزد و این آب تصفیه نخواهد شد .

عدد حک شده روی فلو فاضلاب نشان دهنده چیست ؟ عددی که روی قطعه ی فلوفاضلاب حک شده است نشان دهنده مقدار آبی است که در هر دقیقه فلو فاضلاب از خود عبور می دهد . به عنوان مثال اگر عدد حک شده 300 باشد نشان دهنده این است که این قطعه در هر دقیقه قادر به عبور دادن 300 میلی لیتر از خود می باشد .

عدد حک شده روی فلو فاضلاب برای هر دستگاهی متفاوت می باشد . برای مثال دستگاه تصفیه آبی که دارای فیلتر ممبران 50 گالن می باشد باید از فلو فاضلابی که روی آن عدد 300 حک شده است ، استفاده شود . یا اگر عدد حک شده روی فلو فاضلابی 400 باشد یعنی ظرفیت فیلتر ممبران آن 75 گالن می باشد .

کار قطعه فلو فاضلاب در تصفیه آب آکوا لایف

کار قطعه فلو فاضلاب در تصفیه آب آکوا لایف

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *