نحوه کار دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی به سه دسته کلی: سرشیری، رومیزی و زیر سینکی تقسیم می شود. نحوه کار هر یک از دستگاه ها تصفیه آب خانگی متفاوت است. دستگاه تصفیه آب خانگی شش فیلتر بهترین عملکرد در تصفیه آب به طور کامل را دارد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی ro دارای شش فیلتر می باشد که هریک وظیفه خاصی را برعهده دارند. فیلتر اول مواد معلق شامل گل و لای و زنگ لوله را از آب جدا می کند، فیلتر دوم و سوم کلر و مشتقات کلر را از آب جدا می کنند. مهم ترین فیلتر، ممبراین می باشد که تمام آلایندگی ها ازجمله املاح محلول را از آب جدا کرده و آب پس از عبور از این فیلتر، عاری از هرگونه آلودگی خواهد بود. دو فیلتر آخر با از بین بردن اثرات ناشی از ماندگاری آب در مخزن و افزودن مواد معدنی مورد نیاز بدن انسان به آب باعث بهبود کیفیت آب می شود.

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی حتما به یک مرکز معتبر و متخصص در این حوزه مراجعه فرمایید تا علاوه بر اطمینان از اصل بودن دستگاه تصفیه آب، از خدمات پس از فروش آن مرکز نیز بهرمند شوید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برندهای معتبر و حک نام کشور سازنده بر روی دستگاه به صورت لیزری، آماده هرگونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *